Blog

Tavuk İskender

AperatifPizza
Tavuk İskender

Tıka basa doymaya hazır mısınız? Midenizi rahatsız etmeyecek ancak yedikçe daha çok yemek için çaba sarf edeceğiniz, kendimize has hazırladığımız Tavuk İskender şuan tüketilmek üzere sizi bekliyor! Özel olarak sos altında marine ettiğimiz tavuk etlerimizi yine özel olarak hazırladığımız pidelerimizin üzerine yerleştiriyoruz. Kusursuz bir deneyim için tüm sevgimiz ile hazırladığımız bu özel ve leziz yemeği denemenizi tavsiye ediyoruz.

Özellikle piyasada bulunan her firmadan Tavuk içeriğine sahip gıdaların tüketilmemesi gerektiğini önemle rica ediyoruz. Zengin menümüz ile Antakya Pizzacıları arasında adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Sizde kalite ve ihtişam dolu bir hizmet almak yine damak tadınıza farklılık katmak isterseniz, bizi tercih etmeyi sakın unutmayın!

tavuk iskender

Her mutlu bir anın sonu mutlaka olur! Ama bu bizde geçerli değil! Âşık olacağınız Tavuk İskender yemeğimizi mesai saatlerimiz içerisinde her an sipariş edebilir ya da lokantamıza gelip tüketebilirsiniz. Kalite ve Hijyen konusunda tereddüt etmediğiniz bir firma olmaktan dolayı huzurlu ve mutluyuz. Mesai saatlerimiz bitmeden hemen siparişinizi verin. Afiyet olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir