Blog

Pilav üstü Et Döner

AperatifPizza
Pilav üstü Et Döner

Geleneksel ve ana yemeklerimizden biri olan pilavın yine çok sevdiğimiz Et döner ile buluşmasına ne dersiniz? Bence bizden siparişi vermeden önce midenizin boş olup olmadığını kontrol edin. Eğer yeterli açlığa sahipseniz, Pilav Üstü Et Döner keyfini maksimum seviyede yaşayacaksınız. Belki de buralarda böylesine özel bir formül ile servis açan başka bir firma bulamazsınız. Ağzınızda tane tane dağılan pilavımız ile yine yemeye doyamayacağınız etimizi tadarken kendinizden geçeceksiniz.

Bugün iddialı konuşmak gerekirse, Pilav Üstü Et Döner konusunda kusursuz olduğumuzu belirtmek isteriz. Öyle ki, Vetejeryan olan birisi bile böyle bir lezzete hayır diyemez. Tabi ki masanızda sadece bu lezzet tabağı bulunmayacak. Bunun yanında yine günlük olarak taze hazırlanmış bahçe salatası veya soğan salatası bulunuyor.

Piav üstü et doner

Ekmeğe çok düşkün bir millet olduğumuz doğrudur. Bizde bunun hakkını vermek adına kızartılmış ekmek ise servisimizi sonlandırıyoruz. Amacımız Antakya Pizza yani lokanta sektöründe bulunan firmamızı sürekli zirvede tutmaktır. Kısacası oturduğunuz masamızdan keyifle ve memnuniyetle ayrılmanız bizim için önemlidir. Bunun için hizmette sınır tanımadığımızı görmeniz için sizi müessesemize davet ediyoruz. Bu arada başka bir arzunuz?

Comments (5)

 • Erkeklernedio says:

  Yemekleri Leziz 🙂 muhakkak uğramanızı tavsiye ediyorum

 • İstediğin Resim says:

  Okurken ağzım sulandı 🙂 🙂 🙂 🙂 Elinize sağlık hocam deneyelim bakalım bi yapmayı olacakmı 🙂

 • serap says:

  bu sadece bir görsel bide tadına baksanız doyamazsınız özellikle benim gibiler için vazgeçilmez bir lezzet 🙂

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir