Blog

Pesto Pizza / Fesleğen Soslu Pizza

AperatifPizza

Şu hayatta kendinize yaptığınız iyilikle gözünüzün önüne getirin! Emin olun hiç biri kendinize ısmarlayacağınız Fesleğen Pizza kadar güzel değildir. Bunu bu işletmenin bireyleri olarak şunu söylemeliyiz ki, pizza ustalarımızın her pizza çeşidi mükemmel ancak özellikle Fesleğen içerikli pizzayı muhteşem yaptıklarını iletmek isteriz. Muhtemelen daha önce tatmadığınız bir tarz olacak ancak bu pizzayı tükettikten sonra favorileriniz arasına alacaksınız.

Fesleğen sosu, Domates ve soğanın özel olarak hazırladığımız sünen peynir ile birleşimiyle damak tadınıza adeta renk katacak. Sadece bununla sınırlı değil. Dilerseniz sayfamız üzerinden sipariş verirken istediğiniz içerikleri ekletip çıkartabilirsiniz. Buda Antakya Pizza işletmesi olarak bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliktir.

Fesleğen soslu pizza

Eğer yiyeceğiniz pizzada kesinlikle lezzet ön planda olsun istiyorsanız, sizi mutlaka bekleriz. Özenle seçtiğimiz menümüz ile ödeyeceğiniz hesaplı tutarların karşılığını en iyi şekilde alacaksınız. Özellikle bu bölgede Fesleğen Pizza yapımı çok az olduğundan dolayı mesai saatlerimiz içerisinde vereceğiniz siparişlerde ya da ziyaretlerinizde bu pizza türünü en iyi şekilde servis edeceğimizi bilmenizi istiyor, afiyetler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir