Hakkımızda

Antakya Pizza, Milenyum yılının başlarında yani 2010 yılının ortalarında deneyimli girişimciler Tamer Değirmenci ve Levent Değirmenci tarafından kurulmuştur. Vizyon olarak sektörün öncü firması olmayı hedefleyen kurucular, hedeflerine çok kısa sürede ulaşıp, bugün Antakya bölgesinin gıda işletmeciliğinde tanınan, bilinen ve tercih edilen markası olmayı başarmışlardır. Bugün daima en iyi hizmet parolasıyla ilerledikleri yolda, gerek yurt içi gerekse yurt dışından daimi müşteri Portföyü oluşturmuşlardır.
Tamamen yerli sermaye ile kurulan firmamız, müşterilerden alınan feedbackler sonucunda menülerini zenginleştirmiş ve içerik fazlalığı nedeniyle en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Misyon olarak Hijyen kurallarını esas kılan firmamızda bu konuda sürekli olum tepki almaktadır. Kaliteli lezzet ve temizliği aynı kesede tutan firmamız bugün, dünden daha güçlü durmaktadır


Firmamızda siparişler internet sitemiz ve telefon aracılığı ile alınmaktadır. Belirli mesafelere müşterilerimizin tahmin ettiği süreden daha erken sürede siparişlerini ulaştırarak yine müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmaktayız. Bizler burada size en iyi hizmeti verebilmek adına çalışıyor ve sizlere hizmet etmekten ötürü gurur duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.