Blog

Et Döner Pizza

AperatifPizza
Et Döner Pizza

İki farklı yemek türü ancak bir bütün! Et dönerden vazgeçemeyip bugün acaba pizza mı yesem diyenlerin ikilemde kalmaması için güzel bir tercih olabilir. Gözlerinizi kapatın ve şuan sizin için özel olarak hazırladığımız Et Döner Pizza kokusunu anımsayın! Üçgen pizzayı bir diğerinden ayırırken lezzet ve kalitesiyle sizi büyüleyecek peynirimizin dans edişini izleyin!

Söz konusu Et Döner Pizza olduğu zaman bizim halkımız adeta kendisini kaybediyor. Bu bölgede bizden daha iyi yapan olmadığı için yetişemediğimiz sipariş sayılarına ulaşıyoruz. Ama dert etmeyin. Müşterilerimizi mağdur etmemek adına yetişebildiğimiz kadar sipariş alıyor ve zamanında teslimat yapıyoruz. Şuan bizimle tanıştığınız için sizden çok mideniz seviniyor olmalı! Çünkü onu memnun edecek düzeyde lezzetli içerik üretiyoruz.

et doner pizza

Antakya Pizza olarak Et dönerini zar inceliğinde dilimliyor ve içeriğini kendinizin belirlediği pizzamızın üzerine serpiyoruz. Dolgun et olduğu için rahatlıkla bir porsiyonla doyabilirsiniz. Bu lezzetli porsiyonu tüketmek isterseniz, bizimler iletişime geçip sipariş vermeyi, ya da şubemize gelmeyi sakın unutmayın! Daimi müşterimiz olmanız için bizi bir kez denemeniz yeterli! Afiyet olsun.

Comments (4)

  • 02cvs34 says:

    Normal pizzayı gördümde et döner pizzayı ilk defa görüyorum. Resimlere bakılırsa çok güzel bir şeye benziyor. Burdan baktığımda gerçekten harika görünüyor

  • İstediğin Resim says:

    Bunu ilk defa duyuyorum maşallah hamaratmışsınız hocam 🙂

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir