Blog

Bol Malzemeli Pizza / Extreme süpreme pizza

AperatifPizza
Bol Malzemeli Pizza / Extreme süpreme pizza

Benim pizzamda her şey olmalı diyen kimler var? Sizin için öyle bir pizza geliştirdik ki, asla hayır diyemeyeceksiniz! Düşünün ki, Sucuk, Salam, Sosis, Yeşil Biber, Mantar, Siyah Zeytin, Domates, Mısır Soğan (isteğe Bağlı) olarak dolu dolu içeriği olan bir ziyafet masanızda! Ben asla doymam diyen kim varsa, işte hazırladığımız Bol Malzemeli Pizza ile doyduğunu hissedecek.

Kurulduğumuz ilk yıldan bu yana yine çok tercih edilen pizza çeşitlerimizden bir tanesidir. Özel olarak malzemeleri seçiyor ve midenizi yormayacak pizza hamurunun üzerine döşüyoruz. Antakya Pizza olarak şunu ifade etmek isteriz ki, bu ürünümüzün içeriği ne kadar karışık olursa olsun, hem çok lezzetli olacak hem de midenizi asla zorlamayacak!

bol-malzemeli-pizza

Dolgun içerikli Bol Malzemeli Pizza arayışı içerisindeyseniz, size bu konuda öncü olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişinizden itibaren çok kısa bir süre içerisinde ürünümüz hâlâ sıcaklığını koruyor olup lezzetinden en ufak bir eksiklik olmayacak! Bunun dışında dilerseniz şubemize gelip menümüzden istediğinizi sipariş verebilirsiniz. O halde ne duruyorsunuz? Biz sizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir