Blog

Antakya Pizza – Classic Margarita

AperatifPizza
Antakya Pizza – Classic Margarita

Şuandan itibaren elinizde ve zihninizde her ne varsa bir kenara bırakın ve midenizin sesini dinleyin! Öyle ki oldukça garip sesler geliyor olmalı! Mideniz ne diyor biliyor musunuz? ‘’Beni bir an önce Classic Margarita ile buluşturmalısın!’’ Şu konuda sizi temin ederiz ki, bugüne dek yediğiniz ya da lezzetli olduğunu düşündüğünüz her varsa tarihinizde bir mazi olarak kalacak! Doyurucu bir lezzet arıyorsanız size bu pizza çeşidini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Özellikle Antakya Pizza denildiği zaman akla ilk gelen isim biz, bizim aklımıza ise ilk gelen Classic Margarita oluyor. İtalyanlardan aldığımız enfes tarifle çıktığımız bu yolda, özellikle bu pizza çeşidini çok seveceksiniz. Özel olarak içeriğini harmanladığımız, Mozerella peyniri ile damak tadınızı büyüleyecek bir lezzet düşünün!

classic-margarita

Dilerseniz telefonla arayıp işyerimizde rezervasyon yaptırabilir, dilerseniz evinize ofisinize ya da belirttiğiniz yere sipariş verebilirsiniz. Unutmayın! Classic Margarita yemek için oldukça aç bir mideye sahip olmanız gerekiyor! Çünkü bu pizza çeşidi aç olmayan insanların arkasından ağlıyor! Hadi midenize bir güzellik yapın ve hemen sipariş verin! Afiyet olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir