Blog

Antakya Pizza – Ankara Döneri

AperatifPizza

Kusursuz bir damak tadına ne dersiniz? Herkesin yaşamı boyunca bir kez olsun denemesi gerektiği, her bölgenin kendine ait yemek türleri vardır. İşte Başkentimiz dışında daha iyisi yapılamaz denilen Ankara Döneri nasıl kusursuz hazırlanır, birde bizim servisimiz ile tatmanızı öneriyoruz. Taze ve kusursuz kesilmiş dolgun et dönerini, dilerseniz çıtır ekmek arasına, dilerseniz özel olarak hazırladığımız dürüm arasında ya da porsiyon olmak üzere isteğinize göre sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Biz ekip olarak sizin damak tadınızı emin olun çok iyi biliyoruz. Yıllar boyu gelen deneyim ve bu sektördeki tecrübemizle hayır diyemeyeceğiniz bu lezzeti dilerseniz sipariş ile belirttiğiniz yere, dilerseniz hizmet ettiğimiz yerde masanıza getiriyoruz. Antakya Pizza ekibi olarak size standartların üzerinde hizmet ettiğimizi fark ettiğiniz andan itibaren bizden asla vazgeçemeyecek siniz!

ankara döneri

Özellikle Ankara Döneri yapımı konusunda uzman ustalarımızın elinden bu enfes lezzeti, bütçenizi yormayacak şekilde deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Bir an önce Antakya Pizza’ya gelip eşsiz yemek menümüze göz atmak ve bu Aperatif lezzetimizi denemek olacaktır. Hâlâ ne duruyorsunuz? Bekliyoruz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir