Blog

Karışık Pizza

AperatifPizza
Karışık Pizza

Muhteşem beşliye hazır mısınız?  Sucuk, Salam, Yeşil Biber, Mantar ve Siyah Zeytinin bir araya geldiği, Karışık Pizza şuan sizi bekliyor. Şubemizde en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan bu pizza, adeta tıka basa doymanızı sağlayacak. Pizzalarımızda kullandığımız özel peynirimizle bu dev beşli buluştuğunda ortaya harika lezzetler çıkıyor diyebiliriz. Yoksa siz hâlâ denemediniz mi?

Her işletmenin güvendiği ‘’bizden daha iyisini yapamazlar’’ dediği bir ürün mutlaka vardır. Bizde bu durum sadece bir ürünle değil de birçok üründe mevcuttur. Ancak Karışık Pizza konusunda üzerimize kimseyi tanımıyoruz. Belki siz hâlâ denememiş olabilirsiniz. Bence hemen en yakın arkadaşınızı arayın ve bizim pizzalarımızı kendisine sorun! Emin olun yakın çevrenizde ki birçok kişi bizim daimi müşterilerimizdendir.

Karışık pizza pic

Yaşamınız boyunca ‘’iyi ki bunu tattım’’ dediklerinize Antakya Karışık Pizza yemeğini de katmak isterseniz, mesai saatlerimiz içerisinde dilerseniz internet sitemiz üzerinden, dilerseniz telefon ile sipariş verebilir, ya da şubemize gelebilirsiniz. Biz sizi ağırlamaktan ve hizmet etmekten dolayı çok mutlu olacağız. Deneyim ve lezzeti bizimle yaşamanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir